FORGOT YOUR DETAILS?

Henna hooldus

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

Firma laboratooriumides töötab Jungle Fever juuksekosmeetika loomisel terve rühm uurijaid, kes loovad unikaalseid tooteid, ühendades kontrollitud retseptid ja uued teadmised. Kõiki tooteid testitakse pidevalt eesmärgiga tagada maksimaalne ohutus, usaldusväärsus ja kordumatu tulemus.

Tootesari Henna Therapy on eksklusiivne tootesari nõrgenenud juuste taastamiseks India henna Lawsonia Inermis baasil. Kahjustatud juuksed omandavad momentaanselt terve välimuse ning saavutatud kaitse püsib kaua.

Jungle Fever ereda laigulise mustriga kaunistatud tooteid kasutavad professionaalsed stilistid üle terve maailma. Nüüd võite te kasutada neid oma kodus.

Järgige Jungle Fever stiili ja saagu kõik sellest teada!

TOP