FORGOT YOUR DETAILS?

J.F.X. Factor

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

JFX Factor pühendab uue tootesarja neile, kes soovivad nii maksimaalseid tulemusi kui ka täiuslikult ilusaid juukseid. Kolmest koostoimivast elustavast tootest koosnev ravisüsteem tervendab tõhusalt juukseid.

X factor viitab erilisele CERAMIN-PP™ biomimeetilisele mõjule: tegu on eksklusiivse biomimeetilise seguga, mis koosneb uue generatsiooni tseramiididest ja energiat andvatest PP-vitamiinist, mille puhul on tõestatud, et selle biomimeetiline mõju parandab kahjustatud juukseid.

CERAMIN-PP™ toimib viie põhimõttel, mis tuvastab ja parandab kahjustatud juukseid ning tagab sel moel TÕHUSA JA KIIRE TERVENEMISE.

JFX Factor on rikastatud ehtsa kaaviariõliga, sisaldades kõrge kontsentratsiooniga omega-3 rasvhapet, mis ideaalselt toidab ja niisutab juukseid, ning hüdrolüüsitud kollageeni, mis neid niisutab ja tugevdab. Ühtlasi sisaldab see E-vitamiini, pantenooli ja naatriumhüaluronaati, mis tungivad sügavalt läbi juuksestruktuuri ja ühinevad juustes peptiid-keratiinsidemetega, täites kahjustatud kohad ning andes juustele toitaineid, siidisust ja läiget.

Tänu innovatsiivsele disainile, lihtsale kasutamisele ja erakordsetele tulemustele on JFX Factor revolutsiooniline salongihooldus, mis tõstab juuksuri professionaalsust ja tervendab kiiresti klientide juukseid.

TOP