FORGOT YOUR DETAILS?

Argan Oasis

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

Õli kuivadele, kahjustatud juustele, mis elustab juuksed tänu oma toitvatele, taastavatele ja kaitsvatele komponentidele. Juuksed muutuvad taas loomulikult siidiseks, säravaks ja kergeks. Värvi paremaks kaitsmiseks ja säilitamiseks võib Argan Oasis sarja kasutada ka koos värvitud juustele mõeldud vahenditega.

Argan Oasis Restoring & Shining Fluid õli kuivadele kahjustatud juustele

Õli kuivadele, kahjustatud juustele, mis elustab juuksed tänu oma toitvatele, taastavatele ja kaitsvatele komponentidele. Juuksed muutuvad taas loomulikult siidiseks, säravaks ja kergeks. Värvi paremaks kaitsmiseks ja säilitamiseks võib Argan Oasis sarja kasutada ka koos värvitud juustele mõeldud vahenditega. Tänu oma toitvatele, taastavatele ja kaitsvatele komponentidele elustab õli kuivasid ja kahjustatud juukseid. Juuksed omandavad uuesti oma loomuliku siidisuse, läike ja kerguse. Preparaati võib kasutada koos teiste toodetega värvitud juustele nende paremaks kaitsmiseks ja värvi säilitamiseks.

Kasutamine: Juuste kohevuse vähendamiseks kanda kuivadele juustele juukseotstest juurte poole. Sirgendamiseks kanda niisketele juustele.

Koostis: sisaldab argaaniaõli, hüdrolüüsitud siidiproteiine.

Kogus, artikkel: 30 ml (9176), 150 ml (9175)

TOP