FORGOT YOUR DETAILS?

Color Line

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

Uudne Jungle Fever™ kasutab trihholoogilist tehnoloogiat. Sarja valikus on 121 enneolematut säravat ja isikupärast juuksevärvi tooni, mis tänu innovatiivsele tehnoloogiale ei kahjusta juuste struktuuri ning mille värvained seostuvad kergesti varem kasutatud pigmentidega, sh henna ja basmaga. Värvide looduslikud koostisosad aitavad luua juustele justkui õhukese kaitsekile, mis hoiab kahjulike ainete ja mõjude (sh näiteks meresoola ja kloorivee) eest.
Professionaalse ja innovaatilise juustevärvimise protseduuri tagavad Jungle Fever juuste kreemvärv, oksüdeeriv kreemjas emulsioon, pleegitav blondor, värvimisjärgne šampoon, värvimisjärgne juuksemask ning juuksevärvi aktivaator 2,1%.

Loe täpsemalt

Permanent Hair Colouring Cream

Fantastiline kreemvärvide sari annab Teie juustele terve ja ilusa välimuse.
Loe täpsemalt

Cream Oxidizing Emulsion

Oksüdeerijad sisaldavad rikkalikult taastavaid antioksüdante ja kaitseaineid, mis niisutavad ja kaitsevad juukseid ning muudavad need pehmeks, niisutatuks ja läikivaks.
Loe täpsemalt

Compact Bleaching Powder

Valge, lilla/valgendav pleegitav blondor puuder kollakate toonide vastu.
Loe täpsemalt

Colour Fix Shampoo

Malahhiidi kristallidega värvitud juuste šampoon hoiab juuste värvipigmente peale värvimist.
Loe täpsemalt

Colour Fix Mask

Malahhiidi kristallidega värvitud juuste mask on ideaalne vahend värvi kinnistamiseks.
Loe täspemalt

Color Activator 2.1%

Värviaktivaator Jungle Fever sisaldab juukseid kaitsvaid toimeaineid, mis annavad neile pehme ja särava tulemuse.
TOP