FORGOT YOUR DETAILS?

Peanaha hooldus

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

Tootesari Scalp Therapy on taastav preparaatide kompleks, mis on rikastatud õunapuu tüvirakkude ekstraktiga Stamy Sel™, aminohapete ja antibakteriaalsete komponentidega. Sarja kõikidel toodetel on kolmekordne mõju:

  • stimuleerivad juuste kasvu, tugevdavad juukseid ja hoiavad ära väljalangemist
  • võitlevad kõõma vastu ja reguleerivad naharasu eritumist
  • avaldavad antibakteriaalset mõju

Sarja toodete regulaarne ja juhiste järgne kasutamine garanteerib juuste ja folliikulite taastumise, hoiab ära juuste väljalangemise, stimuleerib pigmendi tootmist ja soodustab selle säilimist juuste struktuuris, aeglustab juuste hallinemisprotsessi ja võitleb efektiivselt peanaha probleemidega, sealhulgas kõõmaga.

Loe täpsemalt

Scalp Therapy Triple Action Shampoo. Kolmetoimeline taastav šampoon.

Pehme šampoon on loodud spetsiaalselt juuste õrnaks puhastamiseks ja taastamiseks, sobib pikaajaliseks ja sagedaseks kasutamiseks. Õunapuu tüvirakkude Stamy Cel™ tagab taastava ja toniseeriva mõju juuksefolliikulile.
Loe täpsemalt

Scalp Therapy Triple Action Mask. Kolmetoimeline taastav mask.

Aktiivselt niisutav, taastav ja rahustav kolmetoimeline mask. Sisaldab rohelise õuna Stamy Cel tüvirakke, mis tagavad juuste tugevuse ja normaalse PH-tasakaalu. Pehmendab juukseid ega muuda neid raskeks.
Loe täpsemalt

Scalp Therapy Triple Action Lotion and Drops. Kolmetoimeline taastav juuksevesi.

Hüdroalkohoolne juuksevesi kreemiga, mis ei vaja väljapesemist. Tugevdab ja taastab juuksefolliikulit, takistades juuste väljalangemist. Tagab peanahale meeldiva värskuse.
Loe täpsemalt

Scalp Therapy Scalp Preparer

Scalp Therapy puhastav vedelik on rikastatud rosmariini-, teepuuõli, lavendli ja muude eriainetega ning mõeldud töödeldud juustega peanaha sügavpuhastuseks ja tasakaalustamiseks.
Loe täpsemalt

Scalp Therapy Maintenance Kit komplekt

Komplekt sisaldab järgmisi juukseprobleemide ennetamiseks mõeldud tooteid:
Kolmetoimeline šampoon 250 ml
Kolmetoimeline juuksevesi 100 ml
Loe täpsemalt

Scalp Therapy Intense Salon Kit

Komplekt sisaldab järgmisi juuste taastamiseks mõeldud tooteid:
Peanaha palsam 100 ml
Kolmetoimeline šampoon 300 ml
Kolmetoimeline mask 250 ml
Kolmetoimeline juuksevesi 12 tk / 10 ml
TOP