FORGOT YOUR DETAILS?

Koostööpartnerid

Kutsume Teid osalema meie partnerlusprogrammis, et alustada edukat äri viia oma professionaalsus uuele tasemele koostöös Itaalia tipptasemel salongibrändiga Jungle Fever.

Ilusalongidele

Revaalia Salong OÜ pakub koostööd ilusalongidele. Kui Teil on soov alustada oma juuksuriäri, tõsta oma juuksurisalong uuele tasemele või olete valmis kasutama oma töös kõige kaasaegsemaid salongimaterjale ja töövõtteid, siis on see pakkumine Teile.

Eesmärgiga pakkuda teile kindla rahuolu garantiid, kehtib esimese tellimuse puhul hulgihindadest 25% soodustus ning seda vähemalt 800 euro suuruse tellimuse korral. Edaspidised soodustused rakenduvad vastavalt Teie poolt sooritatud tellimuse summale.

Teile kui koostööpartnerile pakume tasuta:
- Teie töötajate koolitust meie ametlike Jungle Fever koolitajate poolt
- Partnerlusprogrammi reklaami
- Salongi kaubamärgistamist

Juuksuritele, FIE-le

Revaalia Salong OÜ pakub koostööd juuksuritele. Kui Teil on soov alustada oma juuksuriäri, tõsta oma juuksurisalong uuele tasemele või olete valmis kasutama oma töös kõige kaasaegsemaid salongimaterjale ja töövõtteid, siis see pakkumine on Teile.

Eesmärgiga pakkuda teile kindla rahuolu garantiid, kehtib esimese tellimuse puhul hulgihindadest 15% soodustus ning seda vähemalt 300 euro suuruse tellimuse korral. Edaspidised soodustused rakenduvad vastavalt Teie poolt sooritatud tellimuse summale.

Teile kui koostööpartnerile pakume tasuta:
- Teie töötajate koolitust meie ametlike Jungle Fever koolitajate poolt
- Partnerlusprogrammi reklaami
- Salongi kaubamärgistamist

Meeldivat koostööd soovides!
Teie JUNGLE FEVER


Võta meiega ühendust uurimaks võimalusi pakkumaks JungleFever tooteid ka oma salongis!

TOP