FORGOT YOUR DETAILS?

Peanaha hooldus

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

Firma laboratooriumides töötab Jungle Fever juuksekosmeetika loomisel terve rühm uurijaid, kes loovad unikaalseid tooteid, ühendades kontrollitud retseptid ja uued teadmised. Kõiki tooteid testitakse pidevalt eesmärgiga tagada maksimaalne ohutus, usaldusväärsus ja kordumatu tulemus.

Tootesari Scalp Therapy on taastav preparaatide kompleks, mis on rikastatud õunapuu tüvirakkude ekstraktiga Stamy Sel™, aminohapete ja antibakteriaalsete komponentidega. Sarja kõikidel toodetel on kolmekordne mõju:

  • stimuleerivad juuste kasvu, tugevdavad juukseid ja hoiavad ära väljalangemist
  • võitlevad kõõma vastu ja reguleerivad naharasu eritumist
  • avaldavad antibakteriaalset mõju

Sarja toodete regulaarne ja juhiste järgne kasutamine garanteerib juuste ja folliikulite taastumise, hoiab ära juuste väljalangemise, stimuleerib pigmendi tootmist ja soodustab selle säilimist juuste struktuuris, aeglustab juuste hallinemisprotsessi ja võitleb efektiivselt peanaha probleemidega, sealhulgas kõõmaga.

Jungle Fever ereda laigulise mustriga kaunistatud tooteid kasutavad professionaalsed stilistid üle terve maailma. Nüüd võite te kasutada neid oma kodus.

Järgige Jungle Fever stiili ja saagu kõik sellest teada!

TOP