FORGOT YOUR DETAILS?

Juuksurisari

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

Kuus põhilist toodet sinu salongi! Jungle Fever Salon Essentials sari rõhutab troopiliste puuviljade toitvaid ja niisutavaid omadusi pakkumaks veidike tunnet paradiisist.

Restructuring Shampoo

Salongisarja taastav šampoon on rikastatud avokaadoõliga ning toidab keemiliselt töödeldud juukseid, andes neil elu ja muutes nad taas pehmeks.

Kogus: 10 liitrit
Art. 9223

Detangling Shampoo

Salongisarja pehmendav šampoon on rikastatud kookospähkliõliga. Muudab sassis juuksed pehmeks ja lihtsasti kammitavaks. Juuksed muutuvad siidiselt läikivaks.

Kogus: 10 l
Аrt. 9224

Nourishing Shampoo

Salongisarja toitev šampoon on rikastatud mangoõliga ning on tänu sellele tugeva toitva efektiga, andes juustele volüümi ja elujõu.

Kogus: 10 l
Art. 9225

Restructuring Cream

Salongisarja kreem-palsam on rikastatud avokaadoõliga ning on tänu sellele ideaalne keemiliselt töödeldud ja värvitud juustele. Muudab juuksed pehmeks, säravaks ja volüümikaks, parandab juuste struktuuri.

Kogus: 1500 ml
Art. 9220

Detangling Cream

Salongisarja kreem-palsam on rikastatud kookospähkliõliga, mis tagab pehmendava ja siluva toime. Sobib imeliselt kuivadele, säbrustele, värvitud ja töödeldud juustele, andes neile vajaliku toitvuse ja hea kammitavuse.

Kogus: 1500 ml Art. 9221

Nourishing Cream

Salongisarja kreem-palsam on rikastatud mangoõliga, mis tagab juustele tõeliselt sügava niisutuse, taastab kohevuse ja elastsuse ning jätab juuksed silmnähtavalt siidiseks ja niisutatuks. Sobib hästi õhukestele juustele ning ergutab meeli värske lõhnaga.

Kogus: 1500 ml
Art. 9222
TOP