FORGOT YOUR DETAILS?

Juuksehooldus

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

Jungle Fever on unikaalne juuste professionaalse hoolduse kaubamärk, mis on toodetud Itaalia firma Gm Kosmetik poolt. Firma kuulub NG Group ehk perekond Negretti eraettevõtte koosseisu, mis tegutseb professionaalsete kosmeetikatoodete turul juba üle 50 aasta.

Firma laboratooriumides töötab Jungle Fever juuksekosmeetika loomisel terve rühm uurijaid, kes loovad unikaalseid tooteid, ühendades kontrollitud retseptid ja uued teadmised. Kõiki tooteid testitakse pidevalt eesmärgiga tagada maksimaalne ohutus, usaldusväärsus ja kordumatu tulemus.

Tootesari Hair Care on esindatud nelja eksklusiivse valemiga, millest igaüks on ette nähtud teatud kindla juuksetüübi jaoks: värvitud,  volüümi kaotanud, lokkis ja karmide juuste jaoks. Iga valem sisaldub nii šampooni kui ka maski koostises, mis sobivad regulaarseks kasutamiseks. Mitte kunagi varem ei ole juuste kompleksne ja professionaalne hooldus olnud nii mugav.

 

TOP