FORGOT YOUR DETAILS?

Juuksestruktuuri taastamine

Jungle Fever bränd, mis on võitnud kogu maailma professionaalsete juuksurite tunnustuse, on nüüd saadaval nii Soomes kui ka Eestis!

JFX Factor pühendab uue tootesarja neile, kes soovivad nii maksimaalseid tulemusi kui ka täiuslikult ilusaid juukseid. Kolmest koostoimivast elustavast tootest koosnev ravisüsteem tervendab tõhusalt juukseid. JFX Factor on rikastatud ehtsa kaaviariõliga, sisaldades kõrge kontsentratsiooniga omega-3 rasvhapet, mis ideaalselt toidab ja niisutab juukseid, ning hüdrolüüsitud kollageeni, mis neid niisutab ja tugevdab. Ühtlasi sisaldab see E-vitamiini, pantenooli ja naatriumhüaluronaati, mis tungivad sügavalt läbi juuksestruktuuri ja ühinevad juustes peptiid-keratiinsidemetega, täites kahjustatud kohad ning andes juustele toitaineid, siidisust ja läiget.

Tootesari Henna Therapy on eksklusiivne tootesari nõrgenenud juuste taastamiseks India henna Lawsonia Inermis baasil. Kahjustatud juuksed omandavad momentaanselt terve välimuse ning saavutatud kaitse püsib kaua.

Tootesari Scalp Therapy on taastav preparaatide kompleks, mis on rikastatud õunapuu tüvirakkude ekstraktiga Stamy Sel™, aminohapete ja antibakteriaalsete komponentidega. Sarja kõikidel toodetel on kolmekordne mõju. Sarja toodete regulaarne ja juhiste järgne kasutamine garanteerib juuste ja folliikulite taastumise, hoiab ära juuste väljalangemise, stimuleerib pigmendi tootmist ja soodustab selle säilimist juuste struktuuris, aeglustab juuste hallinemisprotsessi ja võitleb efektiivselt peanaha probleemidega, sealhulgas kõõmaga.

TOP